1 strona Forum Zarządzanie Eksport Linki Autorzy
www.exporter.pl 

	 ... dodaj do ulubionych.
Zobacz 
	 teraz !

Powrót

Autorzy

Misja Exportera
Usługi
Przewodnik
Copyright
Recenzje
BizBlog
Eksperci
Współpraca
Index firm


  Eksperci handlu zagranicznego  

-> Lider Eksportu

  Jarosław Bałasz  


W 2005 roku firma Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków otrzymała statuetkę BRYLANT EKSPORTU za trzykrotne wyróżnienie w Ogólnopolskim Rankingu Liderzy Eksportu, w latach 2003, 2004 i 2005.

Firma Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków jest doświadczoną spółką kontraktorską. która realizuje szeroki zakres prac i serwisów wiertniczych związanych z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. PNiG Kraków prowadzi działalność zarówno w Polsce jak i za granicą, współpracuje z wieloma światowymi firmami operatorskimi.

Przez ponad pół wieku PNiG Kraków rozwijały się poprzez twórcze wykorzystywanie swoich krajowych i zagranicznych doświadczeń, asymilację i adaptację nowych technologii i rozwiązań technicznych, oraz przez dynamizujące firmę przekształcenia organizacyjne. Okres ten pozwolił nie tylko wzbogacić tradycję, ale także zbudować rzetelną i trwałą międzynarodową reputację oraz umocnić wysoką kulturę organizacyjną firmy. Realizowane przez PNiG Kraków prace m. in. w Indiach, Pakistanie, Rosji, Ukrainie, Litwie, Kazachstanie czy też Ghanie, często wymagające zaawansowanych technologii, wszędzie osiągnęły oczekiwane przez operatorów zarówno techniczne, jak i jakościowe cele.

PNiG Kraków dysponują urządzeniami wiertniczymi, oraz specjalistycznym sprzętem i wyposażeniem pozwalającym nam wiercić otwory pionowe, kierunkowe, aż do poziomych włącznie.

Pracownicy naszej firmy posiadają nie tylko wszystkie wymagane świadectwa i certyfikaty oraz niezbędną wiedzę i umiejętności, ale także odpowiedzialność, motywację i wysoką etykę osobistą. Taki zespół cech pozwala nie tylko sprostać wysokim kryteriom i standardom stawianym przez PNiG Kraków, ale przede wszystkim spełnić oczekiwania klientów.

Przykładamy wielką wagę do szkolenia pracowników. Mamy swoje własne specjalistyczne Centrum Szkolenia akredytowane przez International Well Control Forum, oraz International Association of Dribling Contractors WellCAP.

Obok szkolenia jednym z podstawowych celów firmy jest ochrona zdrowia, bezpieczeństwo i ochrona środowiska naturalnego.

Potwierdzeniem kompetencji i profesjonalizmu personelu, oraz jakości naszych usług są z jednej strony liczne nagrody i wyróżnienia, a z drugiej certyfikaty i członkostwa uznanych branżowych organizacji międzynarodowych, oraz referencje uzyskiwane od operatorów.

Członkostwa:
International Association of Drilling Contractors International Well Control Forum

Certyfikaty:
International Well Control Forum ISO 9001:2000 przyznany przez Bureau Veritas Quality International

Nagrody (m. innymi):
Wybitny Polski Eksporter
Lider Eksportu
Euro-leader
Lider Rynku
Marka Polska

PNiG Kraków posiada oddziały w Pakistanie i w Kazachstanie, oraz przedstawicielstwa w Indiach, Czechach, Rosji oraz na Litwie i Ukrainie.


Artykuły: » » »
Firma:   Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o.
Stanowisko:   Prezes Zarządu
Miasto:   31-503 Kraków
Adres: ul. Lubicz 25
Fax:   (+4812) 422 18 60
Tel:    (+4812) 421 06 59
Www: http://www.ogec.krakow.pl
Email:

Top   •  Kontakt   •  1 strona   •   Powrót