Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
Witam na blogu
Kreatywny pracownik
Blog Exportera

Gorące Rynki 2013


Odpowiedzi   -   Wyslij odpowiedz   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Wyslal/a Krzysztof Drupka dnia: Listopad 26, 2012 o 00:06:51:

Techniki eksportu Poniżej przedstawiam propozycję 10 krajów eksportu na 2013 rok. Listę stanowią kraje najczęściej wymieniane, w analogicznych rankingach, w internecie. Kryteria wyboru krajów na listach są różne, dlatego wybór jest orientacyjny. Główne kryteria to wielkość, siła rozwoju i otwartość. Lista państw:

Zwracano również uwagę na 4 kraje afrykańskie. Maroko i Afrykę Południową, jako rynki wejściowe do Afryki. Afryka pomimo, że jest biedna, uważana jest za kontynent przyszłości, ze względu na bogactwa naturalne i potencjał rozwoju. W Afryce warto zwrócić również uwagę na Nigerię i Demokratyczna Republikę Konga.
Zauważyłem duże rozbieżności odnośnie Chin. Na niektórych listach Chin nie było.
W Europie polecano Norwegię, Szwajcarię, Niemcy i oczywiście Rosję. Na jednej z list pojawiła się Białoruś. Kraje jak Hiszpania, Portugalia, Węgry były na liście państw, które trzeba unikać.

Zobacz również

Krzysztof Drupka


Prześlij wypowiedź

Nazwisko: *
E-Mail:

Temat:

Wiadomosc: *Odpowiedzi   -   Wyślij odpowiedź   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas