1 strona Forum Zarządzanie Eksport Linki Autorzy
www.exporter.pl 

	 ... dodaj do ulubionych.
Zobacz 
	 teraz !
F o r u m

Promocja
Uczelnie
Absolwenci
Informacje
Aktualności
Ogłoszenia
Formularz

AIESEC

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Lokalnego przy Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu chcemy Państwu zarekomendować współpracę z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów AIESEC.

AIESEC to organizacja, która już od ponad 50 lat realizuje swoje główne cele, którymi są doprowadzenie do zrozumienia kulturowego na całym świecie oraz zbudowanie pomostu pomiędzy światem biznesu, nauki i studentami. Osiąga to wszystko dzięki Międzynarodowemu Programowi Wymiany Praktyk, który jest wciąż przez nią doskonalony i rozwijany. Program pozwala polskim firmom przyjąć na praktyki studenta z zagranicy.

Uważamy, że jest to bardzo dobra inicjatywa młodych ludzi którzy chcą przyczynić się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Zatrudnienie praktykanta pozwoli Państwu na korzystanie z jego wiedzy i umiejętności oraz skonfrontowanie działalności z trendami panującymi w kraju jego pochodzenia, a także może ułatwić nawiązywanie kontaktów gospodarczych.

Chcemy Państwu zaproponować przyjęcie na praktyki studenta z zagranicy, który może pochodzić z jednego z 84 krajów, w których działa Stowarzyszenie. Jeżeli poszukujecie Państwo pracownika, który z dużą chęcią wykonuje wszystkie zadania, jest kreatywny, zna obcy kraj i jego język, z którym macie Państwo lub planujecie nawiązać kontakty, AIESEC da Państwu możliwość znalezienia właśnie takiej osoby.

Na kolejnych stronach znajdą Panstwo opis Stowarzyszenia oraz szczegóły przyjęcia praktykanta i współpracy z AIESEC.

Top   •  Kontakt   •  1 strona   •   Powrót