Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
« Eksport
« Unia Europejska
« MŚP
« Artykuły
· Informacje
· Informacje archiwum
· Przewodnik po Unii
· Aktualności krajowe
· Top www
· Informacje branżowe

  Artykuły informacyjne z kraju i ze świata  

Powrót

: MenadżmentFirmy - liderzy
     Przedsiębiorstwo Fair Play :: kultura przedsiębiorczości

Polska

Trwa VII już edycja Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”, skierowanego do przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w myśl zasad szeroko pojętej etyki.

Do programu mogą się zgłosić wszystkie firmy, działające i zarejestrowane w Polsce, prowadzące swoja działalność co najmniej przez cały rok finansowy poprzedzający daną edycję. Ponadto warunkami przystąpienia i udziału w programie są w:

w I etapie

w II etapie

Certyfikaty "Przedsiębiorstwo Fair Play" otrzymują przedsiębiorstwa, które spełniły wszystkie wymagania regulaminowe i co do których nie było żadnych wątpliwości.

Złoty Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". Otrzymują Firmy, które po raz trzeci poddały się wnikliwej weryfikacji przedstawicieli Komisji Ogólnopolskiej i Komisji Regionalnych, oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" - Nagrody Główne - otrzymują najlepsze firmy spośród laureatów programu w poszczególnych edycjach. Decyzje o ich przyznaniu podejmuje Kapituła podczas posiedzenia po zakończeniu II etapu. Najlepsi muszą nie tylko „świecić” przykładem lecz również szczególnie wyróżniać się na tle środowiska lokalnego i pozostałych firm.

Złote Statuetki “Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne przyznawane od 2002 r. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez pięć lat wezmą udział w programie i każdorazowo uzyskają tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Platynowe Statuetki - „Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne. Otrzymają je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez dziesięć lat wezmą udział w programie i każdorazowo uzyskają tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Brązowe Laury „Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez sześć lat biorą udział w programie i uzyskują tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Srebrne Laury „Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez siedem lat biorą udział w programie i uzyskują tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Złote Laury „Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez osiem lat biorą udział w programie i uzyskują tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Platynowe Laury „Przedsiębiorstwo Fair Play” - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez dziewięć lat biorą udział w programie i uzyskują tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Biuro programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
tel. 022 630 98 01-04, 630 97 05, fax. 022 826 25 96
e-mail: info@fairplay.pl,
http://www.fairplay.pl/http://www.fairplay.pl

Powrót

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas