Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
Witam na blogu
Kreatywny pracownik
Blog Exportera

Doświadczenie autentyczności


Odpowiedzi   -   Wyslij odpowiedz   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Wyslal/a Krzysztof Drupka dnia: Luty 06, 2013 o 14:12:23:

Doświadczenie autentyczności

Personalizacja produktów

Personalizacja wyrobów zamienia produkt w usługę. Jakość usług najłatwiej jest poprawić w punktach styczności firmy z klientem. Chodzi o wykreślenie łańcucha konsumpcji klienta i zwiększenie jego całkowitego doświadczenia. Gdy rynek jest złożony, należy go podzielić na mniejsze segmenty, według zachowań poszczególnych grup klientów. Dla każdego segmentu rysujemy osobny łańcuch konsumpcji klienta. Jakość usług, w punktach styczności z klientem, zwiększamy poprzez:

Poprawienie całkowitego doświadczenia klienta ułatwia zdobywanie przewagi konkurencyjnej, bez obniżania ceny.

Doświadczenie autentyczności

Inną wartością, umożliwiajacą poprawę doświadczenia klientów, jest wprowadzenie autentyczności pracowników i firmy w relację z klientami. W dobie rozwoju technologii firmy zatraciły swoją autentyczność. Teraz powinny ją ponownie wytworzyć. Autentyczność ma w sobie energię i przykuwa uwagę. Na początku XXI wieku, doświadczenie autentyczność staje się nową mentalnością konsumentów.

Czym jest autentyczność wyjaśnia Lord Poloniusz w pierwszym akcie, trzeciej sceny Hamleta, Williama Shakespeare. Tłumaczenie Macieja Słomczyńskiego:

A nade wszystko: zostań wierny sobie,
Za tym pójść musi, jakby dzień za nocą,
Że nie okażesz fałszu innym ludziom.

Widzimy zatem, że autentyczność wymaga nastawienia na:

Kluczem do autentyczności jest zrozumienie: kim się jest i czym jest nasz biznes. Częstym błędem jest reklamowanie tego czym firma i jej produkty nie są.

Krzysztof Drupka


    Tweetnij

Prześlij wypowiedź

Nazwisko: *
E-Mail:

Temat:

Wiadomosc: *Odpowiedzi   -   Wyślij odpowiedź   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas