Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
« Rynki
« Lista targów
« Unia Europejska
« Afryka
« Ameryka Pn
« Ameryka Pd
« Australia
« Azja
« Europa

  Rynki zagraniczne.  

Powrót

:: Rosja06-02-28
     Sprzedaż w rosyjskich sieciach handlowych :: Forum

Rosja

Moskwa, World Trade Center - 25-26 maja 2006


Sukces komercyjny dla uczestników Forum gwarantuje nowatorska koncepcja organizacyjna. Firmy mogą skorzystać z efektu synergii:

Szanowni Państwo,

Forum kooperacyjne sprzedaż w rosyjskich sieciach handlowych odbędzie się w Moskwie w dniach 25-26 maja 2006 roku. Forum ma służyć nawiązaniu i rozwojowi kontaktów handlowych pomiędzy polskimi producentami, a największymi sieciami handlowymi działającymi w Rosji. Integralną częścią Forum jest GIEŁDA KOOPERACYJNA - Sprzedaż w rosyjskich sieciach handlowych.

Idea Forum powstała w celu zaktywizowania sprzedaży polskich towarów do rosyjskich sieci handlowych oraz ułatwienia przedsiębiorcom dostępu do dynamicznie rozwijającego się w Rosji sektora marketów i hipermarketów. Forum pozwoli na szeroką prezentację produktów, pomoże nawiązać kontakty z handlowcami z Rosji. Duży nacisk położony jest na praktyczny wymiar spotkań czyli bezpośrednie kontakty handlowe. Zagwarantowane spotkania z kontrahentami rosyjskimi odbędą się w formie Giełdy Kooperacyjnej

Rynek rosyjski w całej Europie uważany jest za ważny i strategiczny - rozwija się błyskawicznie, konsumpcja nieustannie wzrasta. Za piętnaście lat Rosja będzie największym rynkiem artykułów konsumpcyjnych w Europie, a w 2020 rynek żywności i innych artykułów szybko zbywalnych wzrośnie tam do 375 miliardów euro z obecnego poziomu 134 miliardów euro. (European Grocery Retailing 2005, IGD Services)

Rok 2005, zdaniem wielu rosyjskich ekspertów, wyznaczył strategię rozwoju sieci handlowych w Rosji na najbliższe lata oraz wyłonił zdecydowanych liderów rynku. Zgodnie z najnowszymi wynikami badań, Rosja znalazła się na czele państw o najlepszym klimacie inwestycyjnym dla międzynarodowych sieci handlowych. (źródło: wyniki badań firmy konsultingowej A.T. Kearney)

Jak wynika ze statystyki, dziesiątka największych moskiewskich sieci handlowych wygląda następująco:

Wśród wymienionych sieci są zarówno firmy rosyjskie jak i zagraniczne. Jednym z zabiegów podejmowanych przez rosyjskie sieci handlowe w warunkach zaostrzającej się konkurencji jest ekspansja regionalna. Tylko Piatieroczka w ciągu 10 miesięcy 2004 roku otworzyła w Rosji ponad 70 nowych sklepów. A sieć Metro planuje rozbudowę swojej sieci we wszystkich miastach, których ilość mieszkańców przewyższa milion.

W imieniu firmy Oppen Expo Global i Komitetu Organizacyjnego Forum, zapraszamy Państwa do udziału w Forum Kooperacyjnym.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem forum >>>Oppen Expo Global

Powrót

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas